טובה דוד M.A

מעצבת  (ה)פנים בגישה הוליסטית

יועצת  ארגונית, מרצה ומנחת קבוצות

 

לאחר שנים שבהן מילאתי תפקידים במערכת החינוך העל-יסודי וכיועצת ארגונית בעלת השכלה אקדמית מגוונת, אני ונמצאת כיום במקום בו אני רוצה וצריכה להיות.

 

לפני כעשור, הקמתי משרד עצמאי, העוסק בייעוץ, פיתוח ומתן הרצאות לעובדים ומנהלים בארגונים, בדגש על המין הנשי, ובייעוץ, תכנון ועיצוב פנים.

 

ניתן להגדיר את מה שאני עושה בשתי מילים: “מעצבת (ה)פנים”. אני משלבת בעבודתי כמרצה וכמעצבת פנים את שני התחומים באמצעות מודל ייחודי “מודל טובית”. זהו מודל העצמה הוליסטי שרואה באדם מכלול הגדול מסך חלקיו ובביית שלו – מקור של כח ועוצמה. לכן עיצוב חלל המגורים משפיע עליו באון ישיר והוליסטי.

 

במהלך השנים, פגשתי נשים, שציפיותיהן מעצמן ”תופסות“ מקום אחרון בסולם סיפוק הצרכים.
תוך כדי ליווי שסיפקתי להן בתכנון ועיצוב הפנים, נוכחתי לדעת, שלעיצוב פנים הוליסטי יש כוח להעצים אותן מבפנים ולשנות את חייהן!

 

באמצעות תהליך עיצוב (ה)פנים ברובד החיצוני וברובד הפנימי, הנשים שלוויתי קיבלו כוח פנימי ומוטיבציה לעצב את חייהן מתוך בחירה מושכלת ולקחת אחריות על האופן שבו הן היו רוצות לחיות. 

אני באמת מאמינה שתכנון ועיצוב (ה)פנים, הוא סגולה לבריאות פיסית ונפשית ולטיפוח החזקות הקיימות בכל אחד מאיתנו. כשמוסיפים לכך “עבודה שיוצאת מן הלב”, מקצוענות ללא פשרות, תקשורת בין-אישית מצוינת, גישה יצירתית וטעם משובח, מבטיחים תוצאה מעולה, המשפיעה על איכות החיים לאורך זמן.

 

הקו העיצובי מותאם אישית ללקוח. הוא משדר אלגנטיות ותחכום באמצעות שילוב פריטים וחומרים בסגנון מודרני  ומינימליסטי, עם פריטים בעלי אופי קלאסי וחם, בתמהיל מושלם!

 

רקע אקדמי ומקצועי

 

  • תואר ראשון B.A בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, אונ’ תל-אביב
  • תואר שני M.A במדיניות ציבורית, אונ’ תל-אביב
  • לימודי המשך בניהול והתנהגות ארגונית, אונ’ תל-אביב
  • תעודה בעיצוב פנים, ארכיג’וב סטודיו, תל-אביב
  • תעודה בהערכת אמנותית וכספית, גלריה שורשים

 

כיתבו את הפרק הבא בחייכם! מובטחת לכם חוויה מרגשת ומעצימה, שתפתח לכן חלון הזדמנויות להשגת המטרות והיעדים בחייכם!  

Design Your Life In & Out   שלכם  ובשבילכם,   טובה דוד.