המלצות

 

“טובה יקרה, הבית המדהים שעיצבת עבורנו הוא הגשמת חלום בשבילנו.
בית יפיפה, מעוצב בטוב טעם, פונקציונאלי ועולה על כל הדרישות עבורנו. הבית זוכה למחמאות אדירות מכל חברינו, זכיתי שהכרתי אותך. הליווי שלך היה מקצועי, העצות שלך היו הכרחיות, הקשר שלך עם הקבלן ועם אנשי מקצוע היה מדוקדק להפליא. את מעצבת מזן נדיר. תודה על הכל!”

אבי ומיה בצלאל

 

“הכרתי את טובה ברגע של מצוקה גדולה ושברון לב. טובה עזרה לי מאוד בתכנון ועיצוב הדירה וביצירת מציאות חדשה בחיי. מעבר להתנהלות המקצועית של טובה, היא הייתה שם עבורי בכל שאלה ובכל עניין שהתעורר. סבלנותה הייתה אין סופית, תוך ירידה לפרטים, מבלי להתפשר על דבר והכל בחיוך ובנעם. טובה, את היית המעצבת שלי, אך לא פחות חשוב -היית לי לאם ואחות כשהייתי כל כך זקוקה לכך. תודה!!”

דניאלה ב.

 

“טובה היא אישה עוצמתית. רכה וקשיחה. מדייקת ומדוייקת. חולמת ומבצעת. קשובה ומכילה.
סגנונה בא מן הפנים אל החוץ- תוך הקשבה עמוקה לרבדים השונים של הנפש.
יחד עם הנפש, היא בונה ומעצבת את סגנונה הייחודי ומגשימה את חזון הא.נשים עם דיוק וכוונה מאחורי כל אדם. מומלצת באהבה גדולה.”

חן גבריאל

 

”טובה יקרה, עברנו יחד חוויה מדהימה. היו הרבה אתגרים בדרך, אבל תמיד ידעת להרגיע אותי ולהגיד שהכל יהיה בסדר. ובאמת היה. הרבה יותר מבסדר. התוצאה עלתה על כל הציפיות. אני מרגישה בביית מהרגע הראשון וזה המבחן האולטימטיבי. ממליצה עלייך בחום!. אם לשפץ – אז רק איתך!.

שירלי ה.

 

”טובה דוד אינה מעצבת רגילה. ממקום של עוצמה רוחנית ונסיון חיים, טובה מצליחה לחבר בין אנשים לבתים. בכשרון ובעקשנות, טובה בוראת מקומות אנושיים, מעצימים ומלאי יופי. כל פרויקט עבורה הוא מקרה אישי ואנושי, תוך הליכה בגובה העיניים של המזמינים ומציאת פתרונות ורעיונות מפתיעים ומרגשים. אני ממליץ על טובה דוד לכל אדם אשר רוצה לשפר את מרחב המחיה שלו וגם להנות מהתהליך.“
אדריכל איל יוסינגר.
Plugin from the creators ofBrindes Personalizados :: More at PlulzWordpress Plugins
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Google+ | קידום אתרים בגוגל | YoYoSEO
Back to Top