האתגר בהדמיה זו, היה לעצב חלל פתוח, אך מחולק נכון ומכיל חללים מוגדרים לעבודה, אכילה, בילוי ושינה, מבלי להתפשר על האופי התעשייתי והפתוח שמאפיין מגורים בלופט . עפ”י “הסיפור האישי” מאחורי ההדמיה, הלופט אמור לשמש למגורים ועבודה של מעצבת פנים. הן כמשרד והן למגורים.

קו העיצוב הנבחר משלב סגנון תעשייתי / עירוני, אשר משתקף בבחירת חומרים, חיפוי וקו נקי, צבעים וחומרים. הם יוצרים אווירה אינטימית, למרות שמדובר בחלל פתוח. לדוגמא, נעשה שימוש נרחב בעץ ובצבעים חמים של פריטים ואביזרים. הגדרת החללים נעשתה באמצעות ריהוט, חומרים וצבע. לדוגמה, הריצוף במרחב הציבורי הוא בטון אפור מוחלק. הקירות צבועים בגוון אפור בטעניקה של טיח גס.  העמוד, שהוא עמוד תמך, חופה בבריקים ומשמש להגרת איזור האכילה.

בחלל השינה / החלל הפרטי, נעשה שימוש בפרקט בגוון עץ בוק, שחוזר גם בפינת העבודה וגם במזנון המפריד בין פינת האוכל לסלון. למזנון תפקיד כפול – הוא גם מפריד בין החללים כאלמנט דקורטיבי וגם מהווה מקום אחסון בחלל פתוח.

גופי תאורה תעשייתיים בסגנון מינימליסטי מוקמו על העמודים בין החלונות. ארונות המטבח תוכננו כך, שיהוו המשך של פינת העבודה ועם זאת יעמדו בזכות עצמם ויגדירו את החלל.

מתוך הגישה של העיצוב ההוליסטי, ושילוב נכון של חומרים וסגנונות המתאימים לאופי החלל ו”לסיפור” האישי של “המתגוררת” בלופט,, נוצר חלל מגורים  אישי ואינטימי, שאיפשר לה לעבוד, לקבל לקוחות ולחיות את חייה באיזון והרמוניה. Therapy by Design

להזמנת ייעוץ ליצירת שינוי לחצי כאן לשליחת הודעה או התקשרי:-

טובה דוד – תכנון ועיצוב פנים 050-5657975

Design Your Life In & Out 💃 Therapy By Design