כשאומרים לי “נוסטלגיה”, אני מיד חושבת איך לשלב ישן עם חדש, איך להביא את העבר להווה ולעתיד. לרוב אנחנו נוטים “לשמר” גם דברים שפחות נכונים וטובים לנו. אם מתוך הרגל ואם מתוך קושי להיפרד. בתהליך של בנייה מחדש, אנחנו נדרשים לפעמים לוותר, אבל הבונוס הוא, שאנו מגלים דברים חדשים, הזדמנויות חדשות ויופי שקודם לא הבחנו בו. זה נכון לגבי תהליך העיצוב ונכון לגבי החיים בכלל.

קונספט העיצוב בעת שיפוץ דירת 4 חדרים בכפר סבא היה לשלב בהרמוניה בין סגנונות – עכשיו / מודרני קלאסי / עתיק. 

 

על מנת ליצור אווירה יוקרתית לחלל, נוצר לוח צבעים מנוגד שיוצר דרמה – שחור ולבן. שחקני חיזוק נבחרו עבור ניקל וזכוכית, המופיעים באלמנטים שונים בחלל.

 

אחת הטכניקות להשגת אווירה דרמטית ויוקרתית, הייתה הענקת “טוויסט” לריהוט ישן בעל ערך נוסטלגי, כי לפעמים הפתרון הוא דווקא להתפשר: לא לשמר, ולא לוותר. איך עושים זאת? במקרה הזה, זכינו ב”פיס” עיצובי מושלם!!!התאמנו את הריהוט הישן, באמצעות צביעה בתנור, לקונספט החדש. בנוסף, נבחר לפינת האוכל גוף תאורה מזכוכית חלבית, העשוי בעבודת-יד בעיצוב רטרו והמפזר אור רך על הריהוט הדרמטי. 

 

מרחב עיצוב המדבר באותה שפה, במקרה זה – שילוב של סגנונות, ישן וחדש עם מודרני ונקי – הוא הבסיס לעיצוב פנים יוקרתי.

גם במטבח יש קו עיצובי המשלב סגנונות: ארונות מטבח נקיים, מודרניים, קרם-לבן, כלי נירוסטה מפלדת אל-חלד, היוצרים מראה נקי ומודרני, בשילוב עם ארון מזווה ישן, שגם עליו לא וויתרנו, במראה של פרובנס, ששופץ ונצבע בתנור העומד לצד דלפק צר באותו סגנון. שילוב הסגנונות יצר חלל נעים,  פתוח, מואר ומאוורר.  במילים אחרות, עיצוב (ה)פנים, הוא תמיד  In & Out

 

להזמנת ייעוץ ליצירת שינוי לחצי כאן לשליחת הודעה או התקשרי:-

טובה דוד – תכנון ועיצוב פנים 050-5657975

Design Your Life In & Out 💃 Therapy By Design