סגנון העיצוב שנבחר עבור החלל בהדמיה זו, משלב צבעים חמים כגון שמיים כחולים וחום אדמה ו”מכניס” את הנוף לתוף הבית, עם וצבעים לבנים ושחורים המאפיינים את העיצוב המודרני. השילוב של קלאסי ומודרני, הן בסגנון ובחירת חומרים, יוצר אווירה יוקרתית על-זמנית.

הבחירה של החומרים כללה חומר חם כגון רצפת עץ, המזכירה בסגנון כפרי בסגנון “אדרת הדג” אשר נותן את החום הנדרש עבור החלל. וקשור, איך לא, לים שנמא ברקע ומהוווה את התפאורה של החלל. המזנון הוא גם עשוי עץ צבוע לבן קרם כדי ליצור מראה מלוטש, וכן קו נקי עדכני. הקו המינימליסטי ממשיך עם הרהיטים שנבחרו עבור החלל, כגון מזנון שולחן סלון, אשר מספקים אווריריות ופתיחות לחלל.     הצבע הלבן “מככב” בצבע הקירות, המזנון והריהוט. הצבעוניות מגיעה מבחוץ וממשיכה לתוך החלל בדמות כיסאות מעוצבים בגוון תכלת / כחול, ספרים וכלים דקורטיביים בגוונים משלימים. לחלונות הענקיים נבחר מסגור אלומיניום בצבע שחור, כדי להדגיש את המבטים ולהפכם לתמונות ענקיות המכניסות צבע, יופי ואופי לחלל.

הצורך לעצב חלל שישתלב עם הנוף הנשקף ממנו גם  אך לא מתחרה בו, בא לידי ביטוי בצורה מושלמת בעיצוב הפנטהאוז.  באמצעות שילוב נכון של צבע, צורה וחומר בעלי נוכחות, נוצרת בחלל אווירת יוקרה המאפיינת עיצוב על-זמני הוליסטי במובן של מגוון החומרים שבהם נעשה שימוש ושלכל אחד מהם השפעה משמעותית על התחושות והרגשות של דיירי הבית Design Your Life In & Out

להזמנת ייעוץ ליצירת שינוי לחצי כאן לשליחת הודעה או התקשרי:-

טובה דוד – תכנון ועיצוב פנים 050-5657975

Design Your Life In & Out 💃 Therapy By Design